PLANOWANE OTWARCIE ---> WRZESIEŃ 2015

O Nas

wstecz


KULA HULA Kręgielnia & Pub to bez wątpienia miejsce, w którym można spotkać się z rodziną, przyjaciółmi i zagrać w kręgle, które są jednocześnie sportem i świetną rozrywką dla wszystkich - niezależnie ile masz lat, gdzie pracujesz czy się uczysz.

Nasza kręgielnia posiada 4 nowoczesne, w pełni skomputeryzowane tory, dzięki czemu można w komfortowych warunkach rozgrywać grę.

Nasi wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji - wyjaśnią zasady gry, a także pokażą Państwu technikę trzymania i rzucania kulą.

Dodatkowo, w trakcie oczekiwania na tor do gry w kręgle można skorzystać ze stołu do bilarda, darta, cymbergaya lub piłkarzyków - na których gra jest nie mniej emocjonująca.

Dopełnieniem specyficznego klimatu jest doskonała oprawa muzyczna, a gwarancją dobrej zabawy w kręgielni jest profesjonalny i bogato wyposażony bar, w którym naszym klientom oferujemy szeroki wybór soków, napojów, jak również bogatą ofertę różnorakich alkoholi i drinków, a także zimne przekąski.

Polecamy wszystkim naszą wyjątkową MEGA PIZZĘ,której wielkość i smak nie wymaga rekalmowania!

 

 

 


Zapewniamy również sprzęt do gry w kręgle  dostosowane do każdego klienta. Nawet dla najmłodszych graczy posiadamy zarówno obuwie jak i kule, a także specjalny stojak do kul tak aby najmniesze dzieci mogły zbijać kręgle!!!

Od ponad 3 lat Organizujemy imprezy dla firm, spotkania integracyjne, promocyjne, turnieje firmowe, a także przyjęcia okolicznościowe.  Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne życzenia klienta w zakresie uzgodnionego programu rozrywkowego i gastronomicznego.


 

 


 

Zachęcamy Państwa do korzystania z NEWSLETTERA: Zostawiając nam swój adres e-mail będziemy Państwa na bieżąco informować o wszystkich ciekawych wydarzeniach, a także promocjach dla naszych klientów.

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy system rezerwacji przez internet - teraz rezerwacja toru trwa parę sekund!!!

Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie, a potem za jednym kliknięciem myszką wybrać dzień i godzinę, o której Państwo chcą zagrać w kręgle! Prościej już nie można!!

 

 
 
© Copyright 2010 Kula Hula Kręgielnia & Pub
Projekt i wykonanie: EFEKTreklamy.com